Главная страница УПРАВЛЕНЧЕСКИЕ НАВЫКИ - Страница 2 - Первый форум о вебинарах
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 2 из 2«12
Модератор форума: natkarpova 
Первый форум о вебинарах » Личные форумы ведущих вебинаров » Карпова Наташа » УПРАВЛЕНЧЕСКИЕ НАВЫКИ
УПРАВЛЕНЧЕСКИЕ НАВЫКИ
natkarpovaДата: Вторник, 08.12.2009, 16:33 | Сообщение # 16
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Статус: Offline
Сегодня была на хорошей конференции.
Одна из выступающих, Оксана Щегельская, привела хороший пример:

Вот если у меня заболит нога, мне к КАКОМУ врачу идти????
(честно говоря я даже задала сегодня этот вопрос своим друзьям (и медикам, в том числе))
Знаете что мне ответили:
- травматолог
- хирург
- терапевт
- невропотолог
- ...

в медицине поделили кусочки целого организма: кардиологи - это ТОЛЬКО сердце, стоматологи - ТОЛЬКО зубы и пр.
Так и в бизнесе: есть бухгалтерия, есть маркетинг, есть эйчары...
а организм то на самом деле работает от ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ всех органов. и бизнес тоже!!!!
поэтому при внедрении любых проектов, надо НЕ отдел "лечить", а и все взаимодействие smile
и диагностировать на самом деле надо это ВЗАИМОДЕЙСТВИЕ - тогда и будет понятно где проблема и что "болит"

Очень яркий и очень правильный пример, как по мне... smile

natkarpovaДата: Четверг, 10.12.2009, 08:51 | Сообщение # 17
Генерал-лейтенант
Абсолютно реальное письмо. Абсолютно реального работодателя своим абсолютно реальным сотрудникам smile

Письмо на украинском языке, но я решила оставить все как есть, чтобы максимально сохранить авторский стиль.
Уважаемые Неукраино говорящие коллеги - почитайте, по контексту Вам тоже будет все понятно smile
Я в восторге от того КАК работодатель повернул угол восприятия

Колеги,

Преамбулою до даного наказу вважаю необхідним пояснити наступне:
Даний наказ не є антитютюновою пропагандою. Ніхто не має наміру утискати ваші, колеги, священні громадянські права. Всі ви знаходитесь у достатньо молодому віці, і навіть при дуже інтенсивному курінні збережете на термін до реалізації цього бачення Компанії відносну роботоздатність і товарний вигляд. Тому ваше здоров’я є абсолютно ваша справа.

Але – слід розрізняти чотири явища, які як правило продаються в одному флаконі з фразою «Ну я курю, и что здесь такого», при цьому робляться ображені очі по типу: «От заборони мені, і я буду боротись, це моє право, і іншим розкажу, який ти урод». Ця маніпуляція віднині не працює. Так от, чотири явища:

1. Наркотичну залежність (повторюсь, ваше священне право допоки від цього не страждають інші – див. вище). Це як сходити в туалет.  Каву ж в туалеті ніхто не п’є? От і на перекурі нічого. 3-4 сильні тяги, вміст нікотину в крові виріс – і вперед до нових перемог, це займе менше 1 хвилини; крім того, є жувальний тютюн, пластир, схоже, навіть таблетки – отримати нікотин в кров і труїти свій організм можна швидше і з меншою шкодою для довкілля і своєї кар’єри;

2. Потяг до спілкування з колегами – його слід реалізовувати між кінцем і початком робочого дня, а не навпаки, а також вихідні і відпустки; час з 9.15 до 9.30 ранку понеділка-п’ятниці призначений для роботи. Знову ж таки, в туалет ви по 2-3-4 чоловік одночасно не ходите, колег із питанням «Идем какать?» теж не обходите (обхід може замінити чат), щоб сходити покакати вдвох-втрьох-вчотирьох; я не розумію чого це має відбуватись при курінні; а от сходити в кіно, на концерт тощо – заохочується, будь ласка;

3. Бажання відпочити/переключити організм від роботи щоб працювати ефективніше – реалізується швидкою ходьбою на свіжому повітрі, гімнастикою, спортзалом; якщо хтось хоче донести мені, що процедура закачки токсину в організм являє собою відпочинок/поновлення працездатності організму, то тут є дві відповіді: перша, моя авторська: дякую, я в здоровому розумі; друга, довша – почитайте популярну дотичну до медицини літературу і обґрунтуйте це цитатами – раптом десь написано що куріння підвищує працездатність, витривалість, здатність мислити, омолоджує організм, лікує рак легенів тощо, я буду радий новим відкриттям;

natkarpovaДата: Четверг, 10.12.2009, 08:55 | Сообщение # 18
Генерал-лейтенант
продолжение:

4. Бажання десь повтикати, іншими словами попрогулювати роботу в робочий час, підходів так по 3-4 хвилинок так на 15 за день. Крім того, після перекуру можна з новими силами взятись за чат, поковбаситись там хвилин 15-20 на приватні теми, почитати прекрасні сайти різного характеру (фейсбук і аналоги – це святе), покопіювати звідти всяку фігню і порозсилати її колегам, бажано без теми листа і на “All” – щоб і вони не займались роботою, а фігнею – от ось це будь ласка; а потім, втомившись, можна й перекурити; таким чином, зразковий член профспілки курців в робочий день 2-2,5 години займається невідомо чим (точно не тим, зобов’язання займатись чим він сам ДОБРОВІЛЬНО прийняв, вступивши у Компанію на роботу, будучи проінформованим про місію/принципи/бачення, ще й мінімум разів 5 прослухавши мотиваційні промови) – і це являє собою крадіжку (рос. кража) і агітацію здійснювати крадіжки інших співробітників своїм прикладом: органічними невеликими групками внизу під під’їздом, з кавою, за світською бесідою – оплот спокою і умиротвореності в цьому буремному світі; гордим розсіканням групою, з лідером на чолі в пальто по офісу, типу дивіться і заздріть, я роблю щось круте, я не скорився, я плювати хотів на вас, некурящі (лабайте на 2 години довше кожен день, лохи, ви ж не такі круті/хитрі, як я), і на свій обов’язок перед компанією. Так от, цього останнього, четвертого пункту, НЕ БУДЕ ВІДНИНІ І НАЗАВЖДИ, допоки я власник цієї компанії.

НАКАЗ

Категорично забороняється, віднині і назавжди:

1. Запрошувати/підбурювати колег курити разом з собою/з іншим;
2. Вести розмови між собою під час куріння і по дорозі туди/назад; мінімальна відстань між курцями 2 метри, якщо в одному місці курять двоє і більше людей;
3. Пахнути нікотиновим димом в офісі, це не всім приємно; є прекрасні дезодоранти;
4. Курити повільно, короткими рідкими тягами, мрійливо медитуючи; чим швидше, тим краще; за одну-дві хвилини справитись абсолютно реально;
5. Пити під час куріння чай/каву/воду/іншу рідину.

Порушення вказаних правил погіршує кар’єрні шанси у Компанії і буде тягнути за собою індивідуалізовані покарання. За дотримання вказаних вище правил куріння є абсолютно нейтральним фактором і ні на що абсолютно не впливає, визначальними у Компанії є професійні і етичні характеристики.

На дотримання етики стосовно роботодавця і інших співробітників і спрямований цей наказ.

natkarpovaДата: Среда, 16.12.2009, 17:32 | Сообщение # 19
Генерал-лейтенант
оч. хорошие цитаты про то как на самом деле (хорошо, иногда) оценивают сотрудников

основное недовольство среди работников Merck&Co., Inc. было связано именно с тем, как определялся относительный коэффициент производительности. Логика работников собрана в следующих высказываниях:

«Менеджеры боятся ставить опытным работникам единицу, двойку или тройку. Легче всего всем поставить четверку, а новеньким — тройку»;

«Если бы я даже ходил по воде и разбрасывался золотом, мой супервизор не поставил бы мне пятерку; ему ее никогда не ставили, и мне он ее не поставит»;

«Мы не можем избавиться от мертвого груза. Им ставят 3 с минусом, и никто их не выгоняет. Слабенькие высасывают наши силы»;

«А зачем убиваться? Вы все равно получите такую же оценку, как и все, и 5%-е увеличение зарплаты, как у всех. Это деморализует и демотивирует»;

«Чарли работал с нами 20 лет. И за последние 15 лет он не сделал ничего креативного. Вы думаете, что мой босс ему хоть раз тройку поставил? Да никогда! Он бы тогда вынужден был 12 месяцев слушать жалобы от Чарли»;

«Объясните мне, как так может получаться, что 83% работников превосходят ожидания работодателя, а компания остается середнячком в своей отрасли».

Полный текст статьи здесь:
http://www.hr-portal.ru/node/10803

Первый форум о вебинарах » Личные форумы ведущих вебинаров » Карпова Наташа » УПРАВЛЕНЧЕСКИЕ НАВЫКИ
Страница 2 из 2«12
Поиск: